Wygraj bilety na sierpniowe seanse w kinie Kosmos!

niedziela 23 lipca 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na wakacyjne seanse w kinie Kosmos (fot. mat. Centrum Sztuki Filmowej - kino Kosmos)
    Mamy dla Was podwójne bilety na wakacyjne seanse w kinie Kosmos (fot. mat. Centrum Sztuki Filmowej - kino Kosmos)
Lato w kinach to sezon ogórkowy, ale nie w kinie Kosmos, gdzie możecie nadrobić filmowe zaległości. W kolejnym konkursie dla rodziców „Gdy nie ma dzieci w domu…” możecie wygrać bilety na dowolny seans z cyklu „Kino/Lato”.

Kino Kosmos proponuje widzom zestaw powtórkowych tytułów, które już raz zachwyciły polską widownię. W sierpniu powrócą takie tytuły jak: nagradzane Oscarami „Moonlight”, „Manchester by the sea”, „La La land”- film, który przywrócił musical na szczyt popularności, kontynuację kultowego filmu „Trainspotting” – „T2: Trainspotting”, a także takie tytuły jak: „Elle”, „Pokot”, „Split” czy „Dalida”. Więcej o wakacyjnym cyklu powtórek i szczegółowy repertuar znajdziecie na stronie kina Kosmos.

Podwójny bilet na dowolny seans z cyklu „Kino/Lato” w kinie Kosmos, otrzymają cztery osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Ile Oscarów otrzymał film „Moonlight”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 24 lipca do godz. 12 w poniedziałek 31 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kino/Lato”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Film "Moonlight" otrzymał trzy Oscary. 

Kategoria: Konkursy