Wygraj bilety na Festiwal Księżniczek!

poniedziałek 7 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na "Aladyna" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
    Mamy dla Was podwójne bilety na "Aladyna" w katowickim Multikinie (fot. mat. Multikino)
Mamy dla Was podwójne bilety na „Festiwal Księżniczek”, czyli najlepsze animacje o księżniczkach w kinach Multikino. W ten weekend zobaczycie "Aladyna".

W sierpniowe weekendy w Multikinie będziecie mieli okazję przypomnieć sobie (lub po raz pierwszy pokazać nowemu pokoleniu) jedne z najlepszych animacji Disneya i Pixara. Więcej o „Festiwalu Księżniczek” przeczytacie tutaj.

Podwójne bilety na film „Aladyn”, który będziecie mogli zobaczyć 12-13 sierpnia w kinie Multikino Katowice (godz. 10 i 12) otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: W którym roku premierę miał film Disney’a „Aladyn”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od wtorku 8 sierpnia godz. 12 do czwatku 10 sierpnia godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Aladyn".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Premiera "Alladyna" miała miejsce w 1992 roku.

Kategoria: Konkursy