Wygraj bilety na "Kino na obcasach"!

środa 9 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na "Mamuśki mają wychodne" w kinie Multikino Katowice (fot. mat. Multikino Katowice)
    Mamy dla Was podwójne bilety na "Mamuśki mają wychodne" w kinie Multikino Katowice (fot. mat. Multikino Katowice)
Zapraszamy na kolejny konkurs z cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…”. Specjalnie dla mam przgotowaliśmy podwójne bilety do Multikina na przedpremierowy pokaz filmu „Mamuśki mają wychodne”.

Która z mam nie marzy, by wyskoczyć czasem z przyjaciółkami, pośmiać się i zrelaksować? Okazją do tego może być „Kino na obcasach”, czyli seans z atrakcjami specjalnie dla Pań. Dzięki Multikino Katowice możecie wygrać bilety na przedpremierowy pokaz filmu „Mamuśki mają wychodne”.

Dzieci czterech bohaterek filmu chodzą do tego samego przedszkola, więc kobiety postanawiają lepiej się poznać. Niechętnie pozostawiają dzieci pod opieką partnerów i umawiają się na wspólną kolację. Jak może zakończyć się takie wyjście? Przekonacie się oglądając tę komedię.

Podwójne bilety na seans, który odbędzie się 17 sierpnia o godz. 19 w Multikino Katowice otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i trzydziesty.

Pytanie: Jak ma na imię przystojny barman, którego spotkają mamuśki?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 10 w czwartek 10 sierpnia do godz. 10 w poniedziałek 14 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mamuśki mają wychodne”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Barman ma na imię Luke.

Kategoria: Konkursy