Wygraj bilety na Festiwal Księżniczek!

wtorek 15 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was bilety na film "Mała Syrenka" (fot. mat. Multikino Katowice)
    Mamy dla Was bilety na film "Mała Syrenka" (fot. mat. Multikino Katowice)
Mamy dla Was podwójne bilety na „Festiwal Księżniczek”, czyli najlepsze animacje o księżniczkach w kinach Multikino. W ten weekend zobaczycie „Małą Syrenkę”.

W sierpniowe weekendy w Multikinie będziecie mieli okazję przypomnieć sobie (lub po raz pierwszy pokazać nowemu pokoleniu) jedne z najlepszych animacji Disneya i Pixara. Więcej o „Festiwalu Księżniczek” przeczytacie tutaj.

Podwójne bilety na film „Mała Syrenka”, który będziecie mogli zobaczyć 19-20 sierpnia w kinie Multikino Katowice (godz. 10 i 12) otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: Kto jest czarnym charakterem w filmie „Mała Syrenka”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od środy 16 sierpnia godz. 11 do piątku 18 sierpnia godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mała Syrenka".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Czarnym charakterem w bajce "Mała Syrenka" jest ośmiornica Urszula.

Kategoria: Konkursy