Wygraj zaproszenie na warsztaty dla rodziców!

środa 16 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka.” (fot. mat. Miś Kuleczka)
    Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka.” (fot. mat. Miś Kuleczka)
Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka to szkoła rodzenia i coaching rodzicielski dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie przygotować się do roli rodzica. W naszym konkursie mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka.”

„Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka” to warsztaty dedykowane głównie rodzicom przyszłych przedszkolaków. Jednak przekazywana na nich wiedza przyda się również rodzicom dzieci idących do żłobka lub rozpoczynających naukę w szkole. Na warsztatach dowiecie się m.in. jak przygotować dziecko do adaptacji w szkole/przedszkolu i jak pomóc dziecku w przeżywaniu trudnych chwil. Więcej o warsztatach i adaptacji przeczytacie tutaj oraz tutaj.

Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka.”, które odbędą się 30 sierpnia o godz. 17 w Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka przy ul. Zawiszy Czarnego 6 w Katowicach.

Bilety otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Kto prowadzi warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka.”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym) należy przesyłać od godz. 10 w czwartek 17 sierpnia do godz. 10 w czwartek 24 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Warsztaty”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Warsztaty „Mamo, wrócisz po mnie…? – czyli łagodna adaptacja przedszkolaka" prowadzi Wioletta Przenniak-Cołta.

Kategoria: Konkursy