Wygraj pakiet książek od wydawnictwa Znak!

czwartek 17 sierpnia 2017
  • Mamy dla Was pakiety książek od wydawnictwa Znak (fot. Ewelina Zielińska)
    Mamy dla Was pakiety książek od wydawnictwa Znak (fot. Ewelina Zielińska)
Ostatni książkowy konkurs z cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu” bardzo Was zainteresował. Tym razem mamy dla Was pakiety dobrej literatury kobiecej.

Dzięki wydawnictwu Znak mamy dla Was cztery pakiety „Nigdy nie zapomnę” + „Piękne życie”.

„Nigdy nie zapomnę” Kerry Lonsdale to bestsellerowy  debiut, który zawojował serca czytelniczek w USA i okrzyknięty został najlepszą lekturą na lato 2016. To świetnie napisana porywająca opowieść o miłości, nadziei i wyboistej drodze do szczęścia z piętrzącymi się zagadkami i tajemnicą w tle.

„Piękne życie” to historia Shauny Niequist, która zainspirowała tysiące amerykanów do zmiany myślenia o sobie i świecie. To książka, która przyda się każdej kobiecie! Poleca ją Małgorzata Socha słowami: „Warto się czasem zatrzymać, odpuścić. Nie musisz być idealna, mieć wszystkiego i być wszędzie. Dziękuję Shaunie.” 

Pakiety książek od wydawnictwa Znak otrzymają cztery osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako 1., 10., 20., i 30.

Pytanie: Co dzieje się w dniu ślubu bohaterki książki „Nigdy nie zapomnę”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem do wysyłki) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 18 sierpnia do godz. 12 w piątek 25 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Znak”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W dniu ślubu umiera jej ukochany.

Kategoria: Konkursy