Wygraj bilety na koncert Andrzeja i Mai Sikorowskich

czwartek 24 sierpnia 2017
  • Andrzej Sikorowski i jego córka Maja od wielu lat wspólnie koncertują w kraju i za granicą (fot. mat. PKZ)
    Andrzej Sikorowski i jego córka Maja od wielu lat wspólnie koncertują w kraju i za granicą (fot. mat. PKZ)
Tym razem, w ramach cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…” zapraszamy Was do wzięcia udziału w koncercie łączącym pokolenia – znanego z grupy Pod Budą Andrzeja Sikorowskiego i jego córki Mai z zespołem. Mamy zaproszenia na to wydarzenie.

Andrzej Sikorowski jest wokalistą, gitarzystą, autorem tekstów. Był twórcą większości piosenek grupy Pod Budą, której przez wiele lat był liderem. „Kap, kap, płyną łzy”, „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” czy „Ale to już było” dla Maryli Rodowicz, śpiewa od lat cała Polska. Od 2005 r. występuje także u boku swojej córki, Mai Sikorowskiej, jako autor, kompozytor, akompaniator, partner wokalny. Wystąpią razem 6 września o godz. 18 na scenie Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w ramach cyklu „Dąbrowa łączy pokolenia”. Więcej o koncercie i jego wykonawcach przeczytacie tutaj.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert. Trafi ono do osoby, która:  

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Andrzej Sikorowski?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 25 sierpnia, do godz. 11 w piątek 1 września na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „koncert".
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
Szczegółowy regulamin konkursu.
 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Z Krakowa.

Kategoria: Konkursy