Wygraj pakiety edukacyjne od Kapitana Nauki!

poniedziałek 18 września 2017
  • Mamy dla Was pakiety edukacyjne od Kapitana Nauki (fot. Ewelina Zielińska)
    Mamy dla Was pakiety edukacyjne od Kapitana Nauki (fot. Ewelina Zielińska)
„Świat malucha” to kartonowe walizeczki pełne wiedzy i zabawy dedykowane najmłodszym. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z pakietów tej serii od wydawnictwa Kapitan Nauka.

Seria „Świat malucha” to edukacyjne pakiety od Kapitana Nauki, które składają się z książeczki, kart obrazkowych oraz zagadek. O serii pisaliśmy tutaj. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z dwóch pakietów.

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty mamy egzemplarz pakietu „Świat malucha. Zwierzęta” lub „Świat Malucha. Emocje”.

Pytanie: Dla jakiej grupy wiekowej dedykowana jest seria „Świat Malucha” Kapitana Nauki?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wysyłki) należy przesyłać od wtorku 19 września godz. 12 do wtorku 26 września godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kapitan Nauka".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Dla dzieci w wieku 2-3 lata.

 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu