Wygraj zaproszenie na „Botoks”

piątek 22 września 2017
  • -„Botoks” to mój najmocniejszy film - Patryk Vega (fot. mat. Multikina)
    -„Botoks” to mój najmocniejszy film - Patryk Vega (fot. mat. Multikina)
W ramach naszego cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu...” przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na najnowszy film Patryka Vegi - „Botoks”.

Najnowszy film twórcy „Pitbulla” trafi na duże ekrany 29 września. To mocne i bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia i choć pozornie wydaje się przekoloryzowane - żadna scena nie jest wymyślona. Genialna obsada, m.in. Olga Bołądź, Grażyna Szapołoska, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański, Tomasz Oświęciński, Wojciech Machnicki i Piotr Stramowski, nie pozostawia złudzeń, że będzie to naprawdę dobre kino.

Podwójna wejściówka na film „Botoks”, do wykorzystania 29 września - 1 października w Multikinie Katowice zdobędzie osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Nazwisko twórcy filmu "Botoks" to pseudonim artystyczny. Jak naprawdę nazywa się ten znakomity polski reżyser?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 22 września do godz. 11 w czwartek 28 września na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Botoks”.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Twórca filmu "Botoks" naprawdę nazywa się Patryk Krzemieniecki.

Kategoria: Konkursy