Wygraj bilety na koncert zespołu LemON

poniedziałek 13 listopada 2017
W ramach cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…” mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert zespołu LemON, który odbędzie się 16 listopada w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Zespół LemON jest znany ze swojej liryczności głównie za sprawą tekstów oraz nietuzinkowego głosu Igora Herbuta. Utwory z dwóch ostatnich krążków „TU” oraz „Etiuda zimowa” będzie można usłyszeć w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia 16 listopada o godz. 19.30. Będzie to jedyny koncert w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w tym roku i zarazem pierwszy w regionie na trasie koncertowej zespołu. Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie www.palac.art.pl.

Mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Trafi ono do osoby, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Co oznacza nazwa zespołu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w poniedziałek 13 listopada do godz. 15 w środę 15 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „LemON”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nazwa zespołu jest połączeniem cząstki nazwy Łemkowszczyzna „Lem” (tylko) oraz angielskiego „ON” (włącz), w wolnym tłumaczeniu: „TylkoWŁĄCZ".

Kategoria: Konkursy