Wygraj zaproszenia do kina na wybrany seans

środa 13 grudnia 2017
  • W dzisiejszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenia na film "Zimowe przygody Jill i Joy" (fot. mat. kina Kosmos)
    W dzisiejszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenia na film "Zimowe przygody Jill i Joy" (fot. mat. kina Kosmos)
  • W dzisiejszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenia na film "Kochajmy się od święta" (fot. mat. kina Kosmos)
    W dzisiejszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenia na film "Kochajmy się od święta" (fot. mat. kina Kosmos)
W tym konkursie możecie wygrać zaproszenia do kina Kosmos na komedię przy bożonarodzeniowym stole "Kochajmy się od święta" lub film familijny "Zimowe przygody Jill i Joy". W dniu seansu w holu kina będzie można zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby i prezenty od lokalnych twórców i rękodzielników - odbędzie się wtedy kiermasz świąteczny.

Film "Zimowe przygody Jill i Joy" opowiada o dwóch dziewczynkach - Jill i Joy, które dają schronienie najmniejszej rodzinie świata - oferują im pobyt w domku dla lalek. Pojawiają się jednak pewne kłopoty. Film przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Jego pokaz zaplanowano w niedzielę 17 grudnia na godz. 16.

Komedia "Kochajmy się od święta" przeznaczony jest dla starszych widzów (od lat 13). W zabawny spoób przedstawione są w filmie cztery pokolenia rodziny Cooperów, które spotykają się jak co roku przy świątecznym stole. Tym razem na jaw wychodzą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co powoduje spore zamieszanie. Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie kina Kosmos 17 grudnia o godz. 18.

Podwójna wejściówka na pierwszy lub drugi film trafi do osoby, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej maile trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: W filmie "Kochajmy się od święta" jedną z głównych ról gra aktorka znana również z serialu "Dr House" - wcieliła się tam w rolę "Trzynstaki". Jak nazywa się ta aktorka?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w środę 13 grudnia do godz. 12 w piątek 15 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kosmos”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Aktorka z filmu "Kochajmy się od święta", znana również z serialu "Dr House" to Olivia Wilde.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę