Wygraj francuskie, świąteczne origami

piątek 15 grudnia 2017
  • W naszym konkursie można wygrać origami świąteczne marki SentoSphère (fot. mat. PlacFrancuski.pl)
    W naszym konkursie można wygrać origami świąteczne marki SentoSphère (fot. mat. PlacFrancuski.pl)
O księgarni Plac Francuski pisaliśmy niedawno. Znajdziemy w niej mnóstwo ciekawych książek, kreatywnych gier i zabawek. Wszystkie nawiązują do kultury francuskiej. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z ich zestawów kreatywnych.

Więcej o księgarni Plac Francuski przeczytacie w tekście „Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę”.

Origami świąteczne SentoSphère, które można wygrać w naszym konkursie, to zabawka edukacyjna, rozwijająca zmysły i zdolności manualne. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 lat. W zestawie znajdziemy 28 kartek z gotowymi wzorami do złożenia: 11 gwiazdek w różowym, niebieskim, zielonym lub pomarańczowym kolorze oraz 12 małych i dużych bombek.

Zestaw orgiami otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej maile trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Skąd pochodzi sztuka fantazyjnego składania papieru zwana origami?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 15 grudnia do godz. 10 we wtorek 19 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Origami”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do śledzenia naszych konkursów - jeszcze będzie okazja, żeby wygrać edukacyjne, kreatywne gry i zabawki od sklepu Plac Francuski.

Odpowiedź: Sztuka składania papieru pochodzi z Chin.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę

Przedstawiamy Wam nasze ulubione książki dla dzieci (fot. foter.com)

Nie ma dzieci, które nie lubią książek. Wśród ogromnej oferty wydawniczej ciężko jednak znaleźć pozycję idealną. Dzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi typami – każdą z tych książek znamy doskonale i wiemy za co uwielbiają ją dzieciaki. 

20 książkowych prezentów pod choinkę