Wygraj książkę Szymona Hołowni!

wtorek 19 grudnia 2017
  • Mamy dla Was dwa egzemplarze książki Szymona Hołowni od wydawnictwa Znak (fot. Ewelina Zielińska)
    Mamy dla Was dwa egzemplarze książki Szymona Hołowni od wydawnictwa Znak (fot. Ewelina Zielińska)
„Święci pierwszego kontaktu” to najnowsza książka autorstwa Szymona Hołowni, który udowadnia, że święci są blisko i nigdy nie tracą zasięgu. Mamy dla Was dwa egzemplarze tej rewelacyjnej książki od wydawnictwa Znak!

Z opisu wydawcy:

Autor udowadnia, że przyjaźń ze świętymi jest najlepszą towarzyską inwestycją. Są do twojej dyspozycji, stale gotowi do pomocy – całodobowo i bez zbędnych formalności. Kłopoty w miłości? Ksenia z Petersburga chętnie nauczy kochać „aż za grób”, a Kinga pokaże, jak dogadywać się z życiowym partnerem nawet w najtrudniejszych sprawach. Wpadasz w kłopoty przez brak cierpliwości i niewyparzony język? Zasięgnij porady Agatona Egipskiego, który przez trzy lata trzymał kamyk w ustach, by się wyćwiczyć w milczeniu. A może twój portfel świeci pustkami? Zwróć się do Alojzego Kosiby, znanego z serdeczności franciszkańskiego mistrza fundraisingu. Zaproś ich do znajomych – i bądź z nimi w kontakcie!

Dla dwóch osób, które zapiszą się do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do skrzynki jako dziesiąty i trzydziesty mamy egzemplarz książki „Święci pierwszego kontaktu”.

Pytanie: „Święci pierwszego kontaktu” to druga ksiażka Szymona Hołowni o świętych. W 2015 r. ukazała się pierwsza  - jaki nosi tytuł?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wysyłki) należy przesyłać od godz. 12.30 we wtorek 19 grudnia do godz. 18 w środę 27 grudnia na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Święci”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W 2015 r. ukazała się pierwsza książka o świętych Szymona Hołowni pt. "Święci codziennego użytku".

Kategoria: Konkursy

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę

W trakcie świątecznych przygotowań dzieci zadają często wiele pytań: Dlaczego ubieramy choinkę? Czemu na kolacji wigilijnej jest 12 potraw? Dlaczego renifer Świętego Mikołaja ma czerwony nos? Podpowiadamy, jak na nie odpowiedzieć.

5 najczęściej zadawanych pytań dotyczących Świąt