Wygraj zaproszenie na koncert noworoczny zespołu Mazowsze

czwartek 4 stycznia 2018
  • Zespół "Mazowsze"
    Zespół "Mazowsze"
Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” pod dyrekcją Jacka Bonieckiego odbędzie się 16 i 17 stycznia w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Zespół „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego to jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, który w swoim repertuarze prezentuje bogactwo polskiego folkloru. Z uwagi na ponadregionalny charakter „Mazowsze” powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. W jego repertuarze znajdują się opracowania 42. regionów etnograficznych. W koncercie, który odbędzie się 16 i 17 stycznia w Teatrze Rozrywki rozbrzmiewać będą utwory znane, ale także te mniej popularne, jak chociażby polonez „Serca ludzkie się radują” czy kołysanka „Święta Panienka”.

Podwójne zaproszenie na koncert zespołu „Mazowsze”, który odbędzie się 17 stycznia o godz. 19 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: W tym roku zespół "Mazowsze" obchodzi okrągły jubilesz swojego istnienia - który? 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w piątek 5 stycznia do godz. 13 w piątek 12 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mazowsze”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w kokursie.

Odpowiedź: Zespół „Mazowsze" obchodzi w tym roku 70-lecie swojego istnienia.

Kategoria: Konkursy