Wygraj bony podarunkowe do BioBazaru

piątek 9 lutego 2018
  • Ekologiczne produkty spożywcze i naturalne kosmetyki - to wszystko znajdziecie na terenie BioBazaru w Katowicach (fot. BioBazar)
    Ekologiczne produkty spożywcze i naturalne kosmetyki - to wszystko znajdziecie na terenie BioBazaru w Katowicach (fot. BioBazar)
Katowicki BioBazar od lat cieszy się dużą popularnością wśród rodziców. Można na nim znaleźć ekologiczne produkty spożywcze i naturalne kosmetyki. Mamy dla Was bony podarunkowe do tego miejsca.

Bony można wykorzystać w każdą środę lutego na targu produktów ekologicznych BioBazar w Katowicach (ul. Bracka 20 – budynek dawnej Huty Baildon). Więcej o targu przeczytacie w naszym artykule

Bony o wartości 50 zł każdy trafią do trzech osób, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: W kwietniu BioBazar obchodzi jubileusz swojego istnienia - który?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 14 w piątek 9 lutego do godz. 14 w czwartek 15 lutego na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „BioBazar".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: W kwietniu BioBazar będzie obchodził swoje 4. urodziny.  

Kategoria: Konkursy