Wygraj zestawy kreatywne dla małego artysty

środa 14 lutego 2018
Francuskie zestawy kreatywne: MiniGrafika - Podwodny Świat od Djeco oraz Księżniczki - Metal Transfer od SentoSphere to nagrody, które możecie wygrać w naszym konkursie.

Zestaw MiniGrafika - Podwodny Świat francuskiej marki Djeco zawiera 30 kart z ciekawymi wzorami do pokolorowania. Zestaw ma podręczny rozmiar, który sprawdzi się idealnie np. w podróży. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 lat.

Zestaw Księżniczki - Metal Transfer od SentoSphere umożliwi małej artystce tworzenie nietypowych obrazów nowoczesną techniką. Zestaw zawiera: 2 plansze do kolorowania, 15 kolrowych folii, opis i instrukcję obrazkową.

Zarówno zestaw MiniGrafika - Podwodny Świat, jak i Księżniczki - Metal Transfer rozwijajają wyobraźnię i zdolności manualne dziecka. Sponsorem nagród jest sklep Plac Francuski.

Nagrody wygrają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: Jak się nazywa i kim była z zawodu twórczyni francuskiej marki SentoSphere? (Podpowiedzi szukajcie na naszym portalu)

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 15 w piątek 16 lutego do godz. 15 we wtorek 20 lutego na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zestawy".

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Założycielka firmy SentoSphere skończyła prestiżowe szkoł dla "nosów", czyli osób tworzących perfumy. 

 
Kategoria: Konkursy