Wygraj książkę "Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie"!

czwartek 22 lutego 2018
  • Wygrana w konkursie może stać się początkiem wyjątkowej drogi dla całej rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl )
    Wygrana w konkursie może stać się początkiem wyjątkowej drogi dla całej rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl )
Chcecie wychować samodzielne i ciekawe świata dziecko? Ta książka to świetna pozycja pełna wskazówek, jak to zrobić. Teraz możecie ją wygrać w naszym konkursie.
Metda Montessori staje się w Polsce coraz bardziej popularna - pojawiają się żłobki i przedszkola zajmujące się dziećmi według jej założeń, a sporo osób stosuje ją również w domu. Więcej o samym sposobie wychowania jak i o książce "Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie", przeczytacie w naszym artykule.
 
Do wygrania dwa egzemplarze książki. Otrzymają je osoby, które: 
 
- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty i dziesiąty.
 
Pytanie: Kim z zawodu była Maria Montessori?
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 15 w czwartek 22 lutego do godz. 15 we wtorek 27 lutego na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori".
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
 
Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.
 
Odpowiedź: Maria Montessori była z zawodu lekarzem.
Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. foter.com

Rodzicielstwo  jest przygodą bardzo ryzykowną i w sumie pozbawioną gwarancji sukcesu.  Nie ma przepisu na dobre wychowanie, nie ma jednoznacznych zasad mówiących o tym, jak postępować z dzieckiem.  Początkowe przekonanie rodziców o własnych możliwościach dość szybko ustępuje miejsca frustracji i zniechęceniu. Jak tego uniknąć? Jak sobie z tym poradzić? Przede wszystkim próbując zrozumieć – dziecko i samych siebie.

Wypalenie, brak cierpliwości – trudno być rodzicem