Wygraj wejściówkę na „Prywatną klinikę"!

środa 7 marca 2018
  • Spora dawka śmiechu i nieoczekiwany zwroty akcji - dobra zabawa dla rodziców gwarantowana! (fot. mat. organizatora)
    Spora dawka śmiechu i nieoczekiwany zwroty akcji - dobra zabawa dla rodziców gwarantowana! (fot. mat. organizatora)
Gdy w grę wchodzą relacje między piękną rozwódką i dwoma dżentelmenami, można się spodziewać, że prędzej czy później powstanie z tego spore zamieszanie. Zobaczcie perypetie pewnej damy, które na swoich deskach prezentuje Teatr Rozrywki - podwójna wejściówka czeka!

„Prywatna Klinika” to inteligentna i prześmieszna farsa z wyrazistymi postaciami. Lawina nieprzewidzianych wydarzeń z udziałem bohaterki, jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i... byłego męża, to seria zdarzeń, którym towarzyszą gromkie wybuchy śmiechu wśród widowni. W obsadzie plejada nazwisk: Klaudia Halejcio, Alżbeta Lenska, Katarzyna Kołeczek, Katarzyna Anzorge, Tomasz Oświeciński, Rafał Cieszyński oraz – wymiennie – Paweł Koślik i Wojciech Solarz. Więcej informacji na stronie Teatru.

A u nas do wygrania podwójna wejściówka na spektakl, który odbędzie się 19 marca o godz. 20.30 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, przy ul. M. Konopnickiej 1.

Jej zdobywcę wyłonimy spośród osób, które

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąte.

Pytanie: „Prywatna Klinika” to spektakl gościnny. Jaki teatr wystawia go na scenie Teatru Rozrywki?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 16 w piątek 9 marca do godz. 16 w środę 14 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać (w zależności od wybranego filmu) „Klinika”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Spektakl gościnnie wystawi Teatr Novakka.

Kategoria: Konkursy