Wygraj wejściówkę na cykl Rodzina w kinie!

środa 14 marca 2018
  • Agathe-Christine już wie, kim będzie, jak dorośnie i zdobywa pierwsze detektywistyczne doświadczenia (fot. mat. organizatora)
    Agathe-Christine już wie, kim będzie, jak dorośnie i zdobywa pierwsze detektywistyczne doświadczenia (fot. mat. organizatora)
Kino to świetne miejsce, by spędzić rodzinne popołudnie. Dla wszystkich lubiących międzypokoleniowe seanse, mamy podwójną wejściówkę na seans w Kinie Kosmos.
Kino Kosmos prezentuje cyklu ,,Rodzina w kinie”. Seanse filmowe wyświetlane w jego ramach są dedykowane dzieciom, młodzieży i ich opiekunom. Przed każdym seansem w ramach cyklu w godz. 14.30-16 w ,,Galerii przed seansem” w kinie Kosmos organizowane są zabawy dla wszystkich młodych widzów przychodzących na seans.
 
W najbliższą niedzielę 18 marca o godz. 16 odbędzie się pokaz filmu „Superagentka” , a od godz. 14.30 poprzedzą go zabawy połączone z nauką języka angielskiego.
 
Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na spektakl. Wygra ją osoba, która:
 

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: O wykonywaniu jakiego zawodu marzy główna bohaterka filmu „Superagentka”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w środę 14 marca do godz. 11 w piątek 16 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Agentka”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział konkursie.

Odpowiedź: Bohaterka filmu „Superagentka‟ marzy o byciu detektywem.

Kategoria: Konkursy