Wygraj kreatywne zestawy od sklepu Plac Francuski!

piątek 16 marca 2018
  • Francuskie zestawy to świetny sposób na pobudzenie dziecięcej kreatywności (fot. Plac Francuski)
    Francuskie zestawy to świetny sposób na pobudzenie dziecięcej kreatywności (fot. Plac Francuski)
Sklep Plac Francuski to prawdziwa skarbnica pięknych i kreatywnych zabawek dla dzieci. Francuska produkcja, wyjątkowy dizajn i kreatywne podejście do zabawy tworzą z nich prawdziwe perełki. Jeden z dwóch zestawów dla małych artystów może trafić właśnie do Was!

Maskotka do uszycia tygrys Simon Avenue Mandarine z serii Little Couz-in to oryginalny pomysł na prezent dla dziecka. Pozwól swojemu dziecku uszyć samodzielnie oryginalną maskotkę prosto z Francji i odkryć świat krawiectwa. Rozwijanie i ćwiczenie koncentracji, cierpliwości oraz zdolnosci manualnych pociechy - w pakiecie.

Z kolei Zwierzęta chronione - Kolorowe Piaski Sablimage, SENTOSPHERE, to świetny zestaw dla małych artystów i miłośników zwierząt. Własnoręcznie wykonane piaskowe prace idealnie nadają się do ozdobienia ścian w pokoju dzieci. 

Sponsorem nagród jest sklep Plac Francuski.

Nagrody wygrają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty (Tygrys) i dwudziesty (Piasek).

Pytanie: Jakie jeszcze działy produktowe, oprócz książek i zabawek, można znaleźć w księgarni sklep.PlacFrancuski.pl?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 16 marca do godz. 11 w środę 21 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tygrys" lub „Piasek"

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Na stronie sklep.PlacFrancuski.pl można znaeźć jeszcze Kalendarze 2018 i Pakowanie na prezent.

Kategoria: Konkursy