Wygraj grę „Zostań stylistką‟

piątek 16 marca 2018
  • Przyjemne z pożytecznym, czyli dobra zabawa i nauka liczenia w iście dziewczęcym wydaniu (fot.Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Przyjemne z pożytecznym, czyli dobra zabawa i nauka liczenia w iście dziewczęcym wydaniu (fot.Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Jeśli Twoje dziecko marzy o karierze stylistki albo interesuje się modą, gra „Zostań stylistką‟ z pewnością sprawi mu frajdę. W naszym konkursie możecie wygrać trzy egzemplarze tej wyjątkowej planszówki.

Chcoć gra wydaje się byc dedykowana dziewczynkom, frajdę z rozgrywki może przynieść całej rodzinie. Dla małych i dużych, dla wielbicieli mody, ale też dla tych, którzy chcą się nauczyć szybko liczyć i mądrze kalkulować. O wszystkich zaletach gry przeczytacie w naszej recenzji.

Mamy dla Was trzy egzemplarze planszówki „Zostań stylistką"

Nagrody wygrają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty i dziesiąty.

Pytanie: Kto jest producentem gry „Zostań stylistką"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 14 w piątek 16 marca do godz. 14 we wtorek 20 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Stylistka". 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), a pozostałym osobom dziekujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Producentem gry „Zostań stylistką" jest FOX GAMES.

Kategoria: Konkursy