Wygraj książkę „Metoda Montessori na cztery pory roku”

czwartek 19 lipca 2018
  • 70 zabaw edukacyjnych pozwoli zająć każdego malucha (fot. wyd. RM)
    70 zabaw edukacyjnych pozwoli zająć każdego malucha (fot. wyd. RM)
Konkurs, w którym do wygrania były książki pt. „Metoda Montessori na cztery pory roku”, cieszył się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy zorganizować dla Was jeszcze 2 egzemplarze. Zapraszamy do zabawy!

„Metoda Montessori na cztery pory roku” to kolejna propozycja wydawnictwa RM oparta na metodie Marii Montessori (recenzje poprzdnich znajdziecie tutaj i tutaj). Tym razem znajdziemy w niej zabawy nie tylko domowe, ale także takie do zorganizowania na świeżym powietrzu. Całość podzielona została zgodnie z kalendarzem i porami roku, ale nie ogranicza się do tradycyjnych form zabawy - oprócz rysowania czy wyklejania znajdziemy w niej również przepisy kulinarne czy zajęcia z jogi.

Dla dwóch osób, które:  

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty,

mamy po egzemplarzu książki „Metoda Montessori na cztery pory roku”.

Pytanie: Jakie tytuły mają poprzednie książki dotyczące metody Montessori opisywane na naszym portalu?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 14 w czwartek 19 lipca do godz. 14 w piątek 27 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori w domu”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.
 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Poprzednie książki tego cyklu to "Metoda Montessori w domu" i "Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie".

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Nie wiesz w co się bawić z dzieckiem? Zobacz nasze propozycje (fot. pixabay)

Z powodu pandemii koronawirusa zamknięto szkoły, przedszkola, żłobki, a także teatry, kina, muzea. Jak spędzić ten czas z dzieckiem? Zobaczcie nasze propozycje kreatywnych zabaw w domu.

W co się bawić - pomysły na wolny czas z dzieckiem