Wygraj książkę „O górze, która wybrała się w świat”.

poniedziałek 26 marca 2018
  • Lektura tej książki to nie tylko świetna zabawa, ale też mnóstwo geograficznych ciekawostek (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Lektura tej książki to nie tylko świetna zabawa, ale też mnóstwo geograficznych ciekawostek (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Góry wydają się zwykle dość nieruchome. A co, jeśli jednak potrafią podróżować i przeżywają mnóstwo ciekawych przygód podczas swojej wędrówki? Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie egzemplarz książki „O górze, która wybrała się w świat”.

Choć mówią, że góra z górą się nie zejdzie, Weronika Górska w swojej książce wysnuwa zupełnie inną historię. O przygodach Małej Czantorii więcej przeczytacie w naszej recenzji, a poniżej czeka na Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze tej wyjątkowej historii.

Dla dwóch osób, które:  

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty,

mamy po egzemplarzu książki „O górze, która wybrała się w świat”.

Pytanie: W jakiej górze napotkanej na swej drodze zakochała się Mała Czantoria?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 15 w poniedziałek 26 marca do godz. 15 w czwartek 29 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Góra”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Mała Czantoria zakochała się w górze Olimp.

Kategoria: Konkursy