Wygraj wejściówkę na Dzień Dziecka w stylu 70

wtorek 15 maja 2018
  • Dzień Dziecka w stylu lat 70. to frajda i dla dzieci, i dla rodziców. (fot. pixabay)
    Dzień Dziecka w stylu lat 70. to frajda i dla dzieci, i dla rodziców. (fot. pixabay)
Gry, zabawy, warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami, a wśród nich sporo tych, które pamiętamy z własnego dzieciństwa - to wszystko czekać będzie na szczęśliwców, którzy wygrają wejściówki na imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Jak wiecie z naszej zapowiedzi, właściciele Restauracji i Hotelu Styl 70 przygotowali szereg atrakcji z okazji Dnia Dziecka, które pozwolą uczestnikom prznieść się w czasie. Dzieci będą mogły poznać zabawy z dzieciństwa swoich rodziców, a oni sami będą się świetnie bawić wspominając beztroskie szaleństwa na placach zabaw. Impreza odbędzie się 3 czerwca na terenach zielonych przed Restauracją Styl 70, która mieści się w Piasku k. Pszczyny, przy ul. Studzienickiej 58.

Mamy dla Was 3 rodzinne zaproszenia (2 dorosłych + 2 dzieci) upoważniające do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez restaurację, a także skosztowania grillowych przysmaków, jakie przygotuje szef kuchni. Co zrobić, by zdobyć jedno z nich?

Wystarczy:

- być zapisanym do naszego newslettera (kto jeszcze nie jest, może to zrobić tutaj),

- odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe,

- mieć szczęście - wygrywa pierwsza, piąta i dziesiąta osoba, której mail trafi do naszej skrzynki.
 

Pytanie: W którym roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła Międzynarodowy Dzień Dziecka?
 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 10 we wtorek 15 maja do godz. 15 w środę 16 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Dzień Dziecka".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), a pozostałym osobom dziekujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 roku.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy