Wygraj zestaw fryzjerski dla swojej pociechy

piątek 18 maja 2018
  • Zestaw fryzjerski francuskiej marki SentoSphere to wymarzony prezent dla dziewczynki (fot. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Zestaw fryzjerski francuskiej marki SentoSphere to wymarzony prezent dla dziewczynki (fot. sklep.PlacFrancuski.pl)
Aby zostać fryzjerką niezbędne jest posiadanie kosmetyków do włosów, grzebieni, szczotek, spinek, a także przyrządów i składników do własnoręcznego wyrabiania stosownych odżywek i szamponów - to wszystko znajdziecie w zestawie kreatywnym z Placu Francuskiego, który możecie wygrać w naszym konkursie.

Studio fryzjerskie SentoSphere przeznaczone jest dla dziewczynek w wieku od 7 lat. W zestawie znajdziemy praktycznie wszystkie ważne akcesoria dla małych stylistek fryzur (jest ich aż 10), dodatkowo są też przyżądy niezbędne do samodzielnego przygotowania kosmetyków fryzjerskich: perfumy, pipetki, miseczki, szpatułki, muteleczki. Całość zapakowana jest w barwne, okazałe pudełko i kosztuje 104,99 zł. Więcej o zestawie przeczytacie w tekście: "Kup córce studio fryzjerskie".

Szansę na wygraną ma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można zapisać się tutaj),
- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,
- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.
 
Pytanie: Jakie inne zestawy kosmetyczne do samodzielnego przygotowania, dostępne są na stronie: sklep.PlacFrancuski.pl? (wystarczy podać przynajmniej 3)
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 11 w piątek 18 maja do godz. 15 w środę 23 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Fryzjer”.
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Inne zestawy kosmetyczne do samodzielnego przygotowania, dostępne są na stronie: sklep.PlacFrancuski.pl to m.in. Fabryka mydełek do rzeźbienia, zestaw do paznokci manucure, fabryka mydełek artystycznych.

 

Kategoria: Konkursy