Wygraj książkę „Pan Trąba i wynalazki”

poniedziałek 4 czerwca 2018
  • Pan Trąba zaskakuje nie tylko wyjątkowymi przygodami, ale także wierszowanym sposobem narracji (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Pan Trąba zaskakuje nie tylko wyjątkowymi przygodami, ale także wierszowanym sposobem narracji (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Wynalazki, absurdalny humor, niesamowite przygody i historie, które rozśmieszą zarówno dzieci, jak i rodziców - to wszystko znajdziecie w najnowszej książkę autorstwa Ziemowita Adamskiego. Weźcie udział w konkursie, by wygrać ją do własnej biblioteczki!
Książka o Panu Trąbie to idealny przykład na to, że wspólne czytanie z dziećmi może przynieść mnóstwo śmiechu również dorosłym. Chwile spędzone na lekturze będą znakomitym relaksem i inspiracją do niesamowitych zabaw. Recenzję książki znajdziecie klikając tutaj, a poniżej konkurs.
 
Szansę na wygraną ma osoba, która:
 
- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,
- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.
 
Pytanie: Jak nazywa się Sierżant - jeden z bohaterów napotkanych przez Pana Trąbę?
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 9 w poniedziałek 4 czerwca do godz. 9 w środę 6 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Pan Trąba”.
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
 
Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila), a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie. 

Odpowiedź: Sierżant - jeden z bohaterów napotkanych przez Pana Trąbę - nazywał się Piksel Kulka.

Kategoria: Konkursy