Wygraj książkę „Amory, zaloty i podboje”

środa 8 czerwca 2022
  • Dzięki lekturze tej książki maluchy poznają wiele ciekawostek ze świata przyrody (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Dzięki lekturze tej książki maluchy poznają wiele ciekawostek ze świata przyrody (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Jeszcze nikt nie opowiadał o kopulujących zwierzakach z takim humorem i wyczuciem. Tu nie ma miejsca na wzbudzanie jakichkolwiek kontrowersji, nie ma też suchego przedstawiania faktów rodem z przyrodniczych filmów. Teraz możecie wygrać książkę i przekonać się o tym osobiście.
Zamiast kryć się za rumieńcem wstydu, lepiej sięgnąć po książkę, która trudne tematy prezentuje w sposób idealny dla młodego czytelnika. Dlaczego akurat „Amory, zaloty i podboje”? To lektura świetna zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, sprawdźcie to w naszym tekście. A jeśli chcecie wraz z pociechą przenieść się do niezwykłego świata przyrody, weźcie udział w naszym konkursie.
 
Książkę otrzyma osoba, która:
 
- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,
- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.
 
Pytanie: Podaj dwa tytuły książek wydawnictwa Babaryba zawierające określenia różnych części ciała.
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 11 w środę 8 czerwca do godz. 10 w środę 15 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Amory”.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
 
Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Dwa tytuły książek wydawnictwa Babaryba zawierające określenia różnych części ciała to: "Gęby, dzioby i nochale" oraz "Pupy, ogonki i kupery".

Kategoria: Konkursy