Wygraj bilety na Mistrzostwa Świata 2018...

poniedziałek 25 czerwca 2018
  • Mistrzostwom Świata FIFA 2018 kibicują całe rodziny. Obejrzeć mecz finałowy na dużym ekranie - to frajda dla wszystkich (fot. mat. Multikina)
    Mistrzostwom Świata FIFA 2018 kibicują całe rodziny. Obejrzeć mecz finałowy na dużym ekranie - to frajda dla wszystkich (fot. mat. Multikina)
...na dużym ekranie! To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej: doskonała jakość dźwięku i obrazu, a do tego prawdziwe emocje i wrażenie, jakby uczestniczyło się osobiście w jednym z największych piłkarskich wydarzeń tego roku! Mamy dla Was podwójne wejściówki na transmisję finału Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Multikinie.

Podwójne wejściówki uprawniają do obejrzenia (z osobą towarzyszącą) finału Mistrzostw Świata FIFA 2018 w dowolnym kinie sieci Multikino.

Wygraną je 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty i dwudziesty.

 
Pytanie: Kiedy odbędzie się mecz finałowy Mistrzostw Świata FIFA 2018? 
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 10 we wtore 26 czerwca do godz. 10 w piątek 29 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „FIFA”.
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.
 
Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Mecz finałowy Mistrzostw Świata FIFA 2018 odbędzie się 15 lipca.

Kategoria: Konkursy