Wygraj wejściówkę do kina Kosmos

wtorek 25 września 2018
  • W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na film pt. „Wielki zły lis i inne opowieści” (fot. mat. kina Kosmos)
    W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na film pt. „Wielki zły lis i inne opowieści” (fot. mat. kina Kosmos)
Już niedługo w kinie Kosmos będziecie mogli zobaczyć ciekawe propozycje filmowe w ramach cyklu „Rodzina w kinie”. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Filmy będzie można zobaczyć co drugą niedzielę o godz.16. Seansom towarzyszą ciekawe wydarzenia, jak warsztaty językowe, czy też wystawy. Na ekranie pojawią się propozycje filmowe z różnych zakątków świata.

W niedzielę 30 września o godz.16 odbędzie się pokaz filmu „Wielki zły lis i inne opowieści”. Więcej o filmie przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na film. Wygra ją ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jaką nagrodę zdobył film „Wielki zły lis i inne opowieści”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 11.30 we wtorek 25 września do godz. 11.30 w piątek 28 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Lis”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Film zdobył 1. nagrodę "Cezar" w kategorii Najlepszy film animowany w 2018 r. Został utytułowany "Najlepszym filmem dla dzieci" na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, a także otrzymał nagrodę jako "Najlepszy pełnometrażowy film dla dzieci" w konkursie Ale Kino. (Wystarczyło podać jedną z powyższych nagród). 

Kategoria: Konkursy