Wygraj urodziny w Jump World

środa 10 października 2018
  • W naszym konkursie do wygrania są urodziny w Jump Wordl - impreza dla 10 osób (fot. mat. sponsora)
    W naszym konkursie do wygrania są urodziny w Jump Wordl - impreza dla 10 osób (fot. mat. sponsora)
Nie ma nic wspanialszego niż zorganizowanie dziecku wymarzonych urodzin. Co powiecie na urodziny w parku trampolin Jump World? Teraz możecie wygrać dla swojej pociechy taką właśnie nagrodę.

Jump World to wspaniałe miejsce dla dzieci w każdym wieku. Można tu poszaleć, poskakać i wziąć udział w zorganizowanych zajęciach, podczas których instruktor pokaże ciekawe triki i układy na trampolinach. Na Wyskakanych Urodzinach dzieci przeżyją niezapomniane chwile, które z przyjemnością będą wspominać razem z zaproszonymi przyjaciółmi. Jump Word Katowice mieści się przy ul. Pszczyńskiej 6 w Katowicach.

W naszym konkursie można wygrać Wyskakane Urodziny, czyli gratis wejście dla 10 osób.

Nagrodę zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Niebawem park trampolin Jump World obchodzi swoje urodziny. Które?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 16 w środę 10 października do godz. 11 w piątek 19 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Wyskakane Urodziny".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwyciężczyni (otrzymała od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Jump World obchodzi swoje 3. urodziny. Katowicki park trampolin 2. 

 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 5 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Zapraszamy do oglądania.

5. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu