Wygraj książkę pt. „Najduszek”

piątek 26 października 2018
  • „Najduszek" to krzepiąca powieść dla każdej mamy (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Najduszek" to krzepiąca powieść dla każdej mamy (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Tym razem można u nas wygrać książkę Magdy Fres pt. „Najduszek" - to krzepiąca powieść dla każdej mamy. Zapraszamy do udziału w konkursie.

„Najduszek” to klasyczna powieść. I, choć tytuł i okładka mogłyby wskazywać, że książka jest o dziecku, to jest ono wyłącznie jednym z kilku wątków historii. Gdy już zostanie się mamą, to nieważne czy romanse, czy problemy w pracy - zawsze w środku tego wszystkiego jest dziecko. Narratorką książki jest główna bohaterka. Poznając jej punkt widzenia i przemyślenia, czujemy się jakby ktoś zwierzał nam się ze swoich problemów. Gdy słucha się narzekań Julki, to automatycznie kiwa się głową widząc w jej sytuacji życiowej analogię do naszych przeżyć i spostrzeżeń. Bardzo ciekawa lektura, która sprawi, że niejedna mama spojrzy na siebie przychylniej i poczuje się jak po spotkaniu z serdeczną przyjaciółką. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Autorką „Najduszka" jest Magda Fres. Proszę podać przynajmniej jeden tytuł innej książki, której jest autrką.

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w piątek 26 października do godz. 11 w piątek 2 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Najduszek”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwyciężczyni (otrzymała od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Magda Fres, autorka "Najduszka", napisała również inne książki, jedną z nich jest "Misiątko" (również inne, ale trafne tytuły książek tej autorki były traktowane, jako prawidłowe odpowiedzi).

Kategoria: Konkursy