Wygraj książkę „Filip, lis i magia słów”

poniedziałek 19 listopada 2018
  • W naszym konkursie można wygrać 3 egz. książki pt. „Filip, lis i magia słów” (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    W naszym konkursie można wygrać 3 egz. książki pt. „Filip, lis i magia słów” (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Magia słów nie pojawia się w książce dosłownie. Wszystkie opowiadania łączy jednak ten wątek. Każde pokazuje, że to co mówimy ma znaczenie, że dobre słowa budują, wzmacniają i pozwalają nam patrzeć na życie optymistycznie. Mamy dla Was 3 egzemplarze tej książki.

„Filip, lis i magia słów” to zabawne i pouczające opowiadania, które zainteresują dzieci wczesnoszkolne, ale i młodsze. Na tylnej okładce książki zamieszczono nagłówek „pomagamy w wychowaniu”. Wiele w tym prawdy, bo opowiadania, z pozoru skierowane do dzieci, tak naprawdę naprowadzają dorosłych na rozmowy o ważnych tematach, oswajają wiele emocji i zachowań. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki pt. „Filip, lis i magia słów”. Zdobędą je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: „Filip, lis i magia słów" to kolejny tom przygód zająca i jego przyjaciół - który?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 10 we wtorek 20 listopada do godz. 10 we wtorek 27 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Filip”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: „Filip, lis i magia słów" to czwarty tom przygód zająca i jego przyjaciół.

 

Kategoria: Konkursy