Wygraj bilety na Świnkę Peppę w Operze

czwartek 29 listopada 2018
  • W naszym konkursie można wygrać 4 rodzinne wejściówki na show „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” (fot. mat. prasowe)
    W naszym konkursie można wygrać 4 rodzinne wejściówki na show „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” (fot. mat. prasowe)
Już niedługo, fani Świnki Peppy będą mogli spotkać się z nią osobiście w Operze Śląskiej - „Świnka Peppa - Wielka niespodzianka” to magiczny spektakl z piosenkami i wspólną zabawą dla całej rodziny. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Spektakl „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” po raz pierwszy zagości w naszym kraju. Różowa bohaterka zejdzie z ekranu, aby na żywo spotkać się z dziećmi. Razem z rodzinką Peppy najmłodsi będą świętować jej urodziny. Nie zabraknie piosenek, tańców i wspólnej zabawy. Dzieciaki pobawią się w chowanego i odkryją wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Show to wspaniałe kostiumy, gra aktorska pośród dekoracji przeniesionych wprost z animowanego świata Peppy. Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 2 do 6 lat. Więcej o przedstawieniu przeczytacie w naszym artykule.

Rodzinne zaproszenia (2 dorosłych + 2 dzieci) na spektakl „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 17 w Operze Śląskiej w Bytomiu, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię brat Świnki Peppy?

Odpowiedzi należy przesłać od godz. 14 w czwartek 29 listopada do godz. 14 w czwartek 6 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Peppa”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Brat Świnki Peppy ma na imię George.

Kategoria: Konkursy