Wygraj bilety na film „Grinch” do Dąbrowy Górniczej

wtorek 4 grudnia 2018
  • "Grinch" to najnowsza świąteczna komedia animowana, która rozbawi i młodszych i starszych widzów (fot. mat. kina Helios)
    "Grinch" to najnowsza świąteczna komedia animowana, która rozbawi i młodszych i starszych widzów (fot. mat. kina Helios)
Kolejna porcja biletów na najnowszą komedię animowaną pt. "Grinch" czeka na zwycięzców konkursu. Tym razem wybiorą się oni do kina Helios w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do zabawy!

Grinch to maruda, który ma za przyjaciela jedynie psa. Nie lubi świąt Bożego Narodzenia i chce je zepsuć. Czy mu się to uda? Czy jednak coś odmieni jego nastawienie? Tego dowiedzą się osoby, które odwiedzą kino Helios w Dąbrowie Górniczej 9 grudnia o godz. 12.15. Oprócz seansu w tym dniu w kinie zaplanowano spotkanie z Mikołajem oraz zabawy dla dzieci.

Podwójne zaproszenia na ten senas trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się pies - kompan Grincha?

Odpowiedzi należy przesłać od godz. 10.30 we wtorek 4 grudnia do godz. 11 w piątek 7 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Grinch2”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Pies Grincha ma na imię Max.

Kategoria: Konkursy