Wygraj bilety do kina Helios

środa 6 lutego 2019
  • Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
    Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
W niedzielę w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć "Bajeczki Maszy cz.3" - znanej i lubianej bohaterki telewizyjnego serialu. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Mała Masza zabierze widzów w świat bajek. Urocza dziewczynka pomiesza wątki i postaci, a efektem będzie zaskakujący zwrot akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał. Zapowiada się mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Najbliższy Poranek Filmowy z Maszą odbędzie się w niedzielę 10 lutego o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytajcie tutaj.

Podwójne zaproszenia na ten senas trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Popularność Maszy rozpoczęła się od serialu telewizyjnego. Kim był drugi bohater tego serialu?

Odpowiedzi (wraz z miastem, w którym chcecie skorzystać z biletów - Katowice lub Dąbrowa Górnicza) należy przesyłać od godz. 13 w środę 6 lutego do godz. 9 w piątek 8 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Masza3”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Drugim bohaterem był Niedźwiedź.

Kategoria: Konkursy