Wygraj "Zawodowy zawrót głowy"

piątek 25 stycznia 2019
  • „Zawodowy zawrót głowy” to książka, która zaspokoi potrzeby poznawcze niejednego malucha (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Zawodowy zawrót głowy” to książka, która zaspokoi potrzeby poznawcze niejednego malucha (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Czy Wasze pociechy zasypują Was dziennie tysiącem pytań? Jeśli tak, weźcie udział w konkursie i wygrajcie dla nich książkę pt. "Zawodowy zawrót głowy", która odpowie na wiele z nich.

Zaglądając do miasteczka Zawodowice poznajemy jego mieszkańców i wykonywane przez nich zawody: lekarza, strażaka, piekarza, listonosza. Opisano też funkcjonowanie kolei czy lotniska. „Zawodowy zawrót głowy” to książka pełna barwnych i szczegółowych ilustracji, co dodatkowo przyciąga młodego czytelnika. Więcej o książce przeczytacie w recenzji.

Książka trafi do osoby, która:

- jest zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Nakładem jakiego wydawnictwa ukazała się książka pt. "Zawodowy zawrót głowy"?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13 w piątek 25 stycznia do godz. 11 w piątek 1 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Zawrót głowy”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książka pt. "Zawodowy zawrót głowy" ukazała się nakładem wydawnictwa BABARYBA.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pexels

Rok 2018 dobiega końca. Był to rok obfity w nowości książkowe dla dzieci. Zobaczcie, które tytuły zasługują, wg nas, na miano najlepszych. Wiele z nich recenzowaliśmy. Są też perełki, których do tej pory na naszym portalu nie widzieliście. Niektóre książki to pozycje nieoczywiste i niepozorne, ich lektura dostarczyła nam jednak niezapomnianych wrażeń.

Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku