Wygraj komiks „Hokus i Pokus”

wtorek 26 lutego 2019
  • Przygody Hokusa i Pokus zbudowane są na kanwie znanych baśni (fot.Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Przygody Hokusa i Pokus zbudowane są na kanwie znanych baśni (fot.Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Hokus i Pokus” to kolejna pozycja z serii komiksów paragrafowych od FoxGames. Książka z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi przygód. Wy też możecie przenieść się w fascynujący świat magii, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Głównymi bohaterami komiksu są uczniowie niezwykłej szkoły. Hokus i Pokus to dzieciaki, które mają zostać w przyszłości mistrzami bajkonów (magicznych zwierzaków). Nim to się stanie będą jednak musieli rozwiązać zagadkę zaginięcia Jasia i Małgosi. Nie ma osoby, która nie skojarzyłaby imion tych bohaterów ze znaną baśnią. I słusznie - przygody Hokusa i Pokus zbudowane są na kanwie znanych baśni. Dlatego spotkacie tu też Czerwonego Kapturka, Myśliwego czy Babę Jagę. Dzięki temu gracze mają sporo frajdy z odnajdywania szeregu nawiązań do znanych im historii. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Komiks otrzyma ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: „Hokus i Pokus” to nie pierwszy komiks paragrafowy prezentowany na łamach portalu. W jakie graliśmy już dla Was?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 w środę 27 lutego do godz. 12 w piątek 1 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Hokus i Pokus”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Graliśmy już dla Was w „Rycerzy” i „Sherlocka Holmesa”.

Kategoria: Konkursy