Wygraj bilety do kina Helios

środa 27 lutego 2019
Podwójne wejściówki do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach na pokazy filmów Disneya w najbliższy weekend (2-3 marca) można wygrać w naszym konkursie. Wystarczy, że prześlecie odpowiedź na proste pytanie, zapiszecie się do newslettera i będziecie mieć odrobinę szczęścia.

2 i 3 marca o godz. 11 i 13 na wielkich ekranach kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, „Miki i raźni rajdowcy”, „Fancy Nancy Clancy”, „Bingo i Rolly w akcji”, „Vampirina” i „Mapeciątka”.

Podwójne zaproszenia na senase trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: 2 marca w kinach Helios rusza konkurs, związany z Disneyem, w którym nagrodą jest wycieczka do pewnego miejsca - jakiego?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12.30 w czwartek 28 lutego do godz. 11 w piątek 1 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Helios-Dąbrowa” lub "Helios-Katowice" w zależności od tego, w którym kinie chcielibyście obejrzeć seans.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: 2 marca w kinach Helios rusza konkurs, związany z Disneyem, w którym nagrodą jest wycieczka do Disneylandu.

Kategoria: Konkursy