Wygraj bilety na Poranek w Multikinie

środa 13 marca 2019
  • Film dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia (fot. mat. organizatora)
    Film dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia (fot. mat. organizatora)
Mamy dla Was trzy podwójne wejściówki do Multikina na Weekendowe Poranki z filmem „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. To kolejna odsłona przygód dziecięcych detektywów, zekranizowanych na podstawie uwielbianej w Polsce, bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

Poranki w Multikinie to pokazy bajek i filmów adresowane do najmłodszych widzów. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach. Film o młodych detektywach dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Trzy podwójne zaproszenia na senase trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W jakim miasteczku mieszkają główni bohaterowie?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 15 w środę 13 marca do godz. 12  w piątek 15 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Multikinoz nazwą miasta, w zależności od tego, w którym kinie chcielibyście obejrzeć seans.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Miasto, w którym mieszkają bohaterowie filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” to Valleby.

Kategoria: Konkursy