Wygraj książkę „Kiedy na Ciebie patrzę”

środa 20 marca 2019
  • W naszym konkursie można wygrać książkę „Kiedy na Ciebie patrzę” (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    W naszym konkursie można wygrać książkę „Kiedy na Ciebie patrzę” (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Kiedy na Ciebie patrzę” to książka, która ubiera w piękne, proste słowa ogrom uczuć i refleksji, które towarzyszą rodzicielskiej miłości. Emily Winfield Martin przelała te refleksje na papier, a jej wierszowaną pełną ciepła opowieść możecie wygrać w naszym konkursie.

Każdy rodzic wzruszy się czytając ten wiersz pełen miłości i nadziei na dobrą przyszłość naszych dzieci. Autorka zadaje wiele retorycznych pytań, w których zastanawia się (tak, jak każdy rodzic) nad tym „Co Ci przyniesie w darze ta przyszłość daleka, kim się kiedyś staniesz, co na Ciebie czeka”? O ile rodzic wzruszy się i zaduma, o tyle maluch wyciągnie z tej książki wiele, wiele więcej! Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji

Książkę otrzyma ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało tą książkę w Polsce?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 w środę 20 marca do godz. 12 w piątek 22 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kiedy na Ciebie patrzę”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkę "Kiedy na Ciebie patrzę..." wydało wydawnictwo Mamania.

Tagi: konkurs
Kategoria: Konkursy