Wygraj bilety na spektakle dla dzieci

czwartek 21 marca 2019
  • W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na spektakle: "Koty trzy" lub "Bajkomat" (fot. mat. organizatora)
    W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na spektakle: "Koty trzy" lub "Bajkomat" (fot. mat. organizatora)
Tym razem mamy dla Was podwójne zaproszenia na spektakle: "Koty trzy" oraz "Bajkomat", które zostaną wystawione na deskach Teatru Gry i Ludzie w najbliższy weekend (30-31 marca). Zapraszamy do zabawy!

"Koty trzy" to zabawny interaktywny spektakl. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki. Spotkanie z nimi odbędzie się w Teatrze Gry i Ludzie 30 marca o godz. 16. Z kolei "Bajkomat" to tak naprawdę dwie opowieści - O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Spektakl będzie można obejrzeć 31 marca o godz. 16.

Podwójne zaproszenia na te spektakle otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: W którym roku powstał Teatr Gry i Ludzie?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 13 w poniedziałek 25 marca do godz. 10 w piątek 29 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Koty trzy” lub "Bajkomat" - w zależności od tego, który spektakl Was interesuje.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Teatr Gry i Ludzie powstał w 1997 r.

Kategoria: Konkursy