Wygraj inspirującą książkę dla dzieci

środa 27 marca 2019
  • W naszym konkursie można wygrać książkę pt. "I ty możesz zmieniać świat" (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    W naszym konkursie można wygrać książkę pt. "I ty możesz zmieniać świat" (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„I Ty możesz zmienić świat” to zbiór 42 biografii niezwykłych dzieci, które zmieniły świat. Jest tu Chester Greenwood, który wynalazł nauszniki, niepełnosprawny Jasiek Mela, który udowodnił, że wszystko jest możliwe, Casandra Lin, która zmieniła zużyty tłuszcz w biopaliwo czy Kehkashan Basu, która została ekowojownikiem. W naszym konkursie możecie wygrać tę książkę.

Wśród zebranych przez autorkę książki - Karolinę Grabarczyk - bohaterów, najwięcej jest tych, którzy swoją działalnością zwrócili uwagę na palące problemy całego świata. Te życiorysy są świetną okazją do dostrzeżenia takich zjawisk jak śmiertelne choroby, bieda, wojny czy łamanie praw dziecka. To również wspaniała inspiracja dla dzieci, dowód na to, że nawet będąc dziećmi mogą robić niesamowite i wartościowe rzeczy.

Książkę „I Ty możesz zmienić świat” zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało książkę pt. „I Ty możesz zmienić świat”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 w środę 27 marca do godz. 12 w poniedziałek 1 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „I Ty możesz zmienić świat”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wydawcą książki "I ty możesz zmieniać świat" jest wyd. Media Rodzina.

Kategoria: Konkursy