Wygraj bilety do kina Helios

poniedziałek 1 kwietnia 2019
  • Animowany serial będzie można zobaczyć 6 i 7 kwietnia w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Animowany serial będzie można zobaczyć 6 i 7 kwietnia w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
Mamy coś dla najmłodszych fanów sympatycznej Basi. W naszym konkursie możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na animowany serial o nowych przygodach Basi do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach.
 

W sobotę i niedzielę 6 i 7 kwietnia o godz. 10.30 i 12 w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach mała Basia będzie tańczyć, gotować, oglądać telewizję oraz wybierze się na zakupy. Dodatkowo seans poprzedzi krótki filmik ukazujący kulisy powstania bajeczek o Basi

Podwójne zaproszenia na seans trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się przyjaciel Basi?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12 we wtorek 2 kwietnia do godz. 14 w środę 3 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Basia -Katowice” lub "Basia-Dąbrowa Górnicza" w zależności od tego, w jakim mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkowa Basia ma wielu przyjaciół, nam jednak chodziło o przyjaciela, który pojawia się w opisie filmu - jest to Miś Zdziś. 

Kategoria: Konkursy