Wygraj bilety do kina Helios

czwartek 11 kwietnia 2019
  • Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
    Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
W niedzielę w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć "Bajeczki Maszy cz.5" - znanej i lubianej bohaterki telewizyjnego serialu. Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Mała Masza zabierze widzów w świat bajek. Urocza dziewczynka pomiesza wątki i postaci, a efektem będzie zaskakujący zwrot akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał. Zapowiada się mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Najbliższy Poranek Filmowy z Maszą odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Podwójne zaproszenia na ten senas trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Popularność Maszy rozpoczęła się od serialu telewizyjnego. Kim był drugi bohater tego serialu?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 10 w czwartek 11 kwietnia do godz. 9 w piątek 12 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Masza-Katowice” lub "Masza-Dąbrowa Górnicza" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Drugim bohaterem był Niedźwiedź.

Kategoria: Konkursy