Wygraj grę "Gotowanie"

wtorek 16 kwietnia 2019
  • „Gotowanie” to gra edukacyjna dla dzieci w wieku 3-7 lat (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Gotowanie” to gra edukacyjna dla dzieci w wieku 3-7 lat (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Gotowanie" to gra edukacyjna dla dzieci w wieku 3-7 lat. Instrukcja gry zawiera 12 propozycji gier i zabaw, które mają inny poziom trudności i pozwalają dzieciom trenować różne umiejętności. Mamy dla Was egzemplarz tej gry. Zapraszamy do zabawy!

Dzięki prostym zasadom i krótkiej rozgrywce „Gotowanie” to gra, która może z powodzeniem stać się pierwszą grą przedszkolaka. Ćwiczenie koncentracji, pamięci, spostrzegawczości, wzbogacanie słownictwa (również angielskiego), to główne zalety tej gry edukacyjnej. Recenzję gry znajdziecie tutaj.

Grę „Gotowanie” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę „Gotowanie"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 16 kwietnia do godz. 11 w piątek 19 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Gotowanie”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grę pt. "Gotowanie" wydał Kapitan Nauka.

Kategoria: Konkursy