Wygraj książkę „Metoda Montessori do trzeciego roku życia”

wtorek 23 kwietnia 2019
  • Książka to porady m.in. jak spędzać czas wolny z maluszkiem (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Książka to porady m.in. jak spędzać czas wolny z maluszkiem (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Metoda Montessori do trzeciego roku życia” to porcja montessoriańskich wskazówek dla rodziców. Tym razem Charlotte Poussin całą uwagę kieruje na dzieci najmłodsze, tworząc poradnik przydatny każdemu rodzicowi. Teraz możecie go wygrać w naszym konkursie.

Maria Montessori nie miała wątpliwości, że pierwsze trzy lata życia dziecka są kluczowe dla dalszego rozwoju. Czas ten został nawet wydłużony o okres płodowy, w którym dziecko odbiera już bodźce. W książce znajdziecie podpowiedź, jak radzić sobie ze sprzeciwem dziecka, dlaczego nas nie słucha, nie chce jeść, nie chce iść bez wózka? Tu znajdziecie proste i jasne wyjaśnienia skąd biorą się u dzieci takie zachowania. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania mamy dla Was trzy egzemplarze. Książkę otrzyma ta osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało tę książkę?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 23 kwietnia do godz. 12 w piątek 26 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać Montessori.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkę „Metoda Montessori do trzeciego roku życia” wydało wydawnictwo RM.

Kategoria: Konkursy