Wygraj obiad na Rynku Smaków

czwartek 25 kwietnia 2019
  • Majówkowy Rynek Smaków odbędzie się 3-5 maja w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Majówkowy Rynek Smaków odbędzie się 3-5 maja w Katowicach (fot. mat. organizatora)
W weekend majowy (3-5 maja) na katowickim Rynku staną food trucki pełne pysznego jedzenia z różnych stron świata. Potrawy będą serwować m.in. mistrzowie The European Street Food Awards Polska. Mamy dla Was vouchery na wybrane dania z Rynku Smaków.

Rynek Smaków to już kultowa impreza, na której prezentują się food trucki serwujące dania polskie, amerykańskie, chińskiej, japońskie, wietnamskie i wiele innych. Oprócz dobrego jedzenia na uczestników imprezy czekają dodatkowe atrakcje, m.in. koncerty, warsztaty dla dzieci, a także strefa rzemieślniczych piw. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Mamy dla Was trzy vouchery na promocyjne dania z dowolnych food trucków, który będą na katowickim Rynku Smaków 3-5 maja.

Vouchery otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Na katowickim Rynku Smaków 3-5 maja zaprezentują się zdobywcy 1. miejsca The European Street Food Awards Polska. Jak się nazywają?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 15 w czwartek 25 kwietnia do godz. 12 we wtorek 30 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Rynek Smaków".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Zdobywcy 1. miejsca The European Street Food Awards Polska to B. B. Kings.

Kategoria: Konkursy