Wygraj grę „Batyskaf”

poniedziałek 6 maja 2019
  •  „Batyskaf” to gra prosta, ładnie wydana i wciągająca (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Batyskaf” to gra prosta, ładnie wydana i wciągająca (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Proste zasady, interesujący temat i spora dawka wiedzy, to cechy którymi wyróżnia się ta gra. Jest dedykowana dzieciom od lat 7, ale zasady są na tyle proste, że pobawią się przy niej również młodsze dzieci w towarzystwie dorosłych. Mamy dla Was egzemplarz tej gry. Zapraszamy do zabawy!

Na planszy pojawiają się żetony z podwodnymi stworzeniami, do których musimy dopłynąć, by zrobić im zdjęcie i zdobyć punkty niezbędne do zwycięstwa. W tym celu w każdej turze dociągamy karty tlenu z wartościami od 1 do 6, które musimy umiejętnie wykorzystywać, by zmaksymalizować ilość ruchów i zdobyć żetony najcenniejszych okazów. Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej recenzji.

Grę „Batyskaf” wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę „Batyskaf"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 9 we wtorek 7 maja do godz. 11 w poniedziałek 13 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Batyskaf”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grę pt. "Batyskaf" wydało wydawnictwo GRANNA. 

 

Kategoria: Konkursy