Wygraj bilety do 1000 Klocków na Dzień Dziecka

środa 15 maja 2019
  • Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla fanów LEGO (fot. mat. organizatora)
    Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla fanów LEGO (fot. mat. organizatora)
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie macie jeszcze prezentu, szukacie czegoś wyjątkowego mamy coś dla Was – dwa bilety rodzinne na Dzień Dziecka w 1000 Klocków. Zapraszamy do zabawy!

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. To również zabawa w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Mamy dla Was dwa bilety rodzinne (rodzice + 2 dzieci) do wykorzystania 1 lub 2 czerwca (1 czerwca w godz. 10-18, 2 czerwca w godz. 10-20)

Bilety otrzymają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty

Pytanie:Na jakim osiedlu w Katowicach mieści się Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków?

Odpowiedź należy przesłać od godz. 12 w czwartek 16 maja do godz.15 w piątek 24 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Dzień Dziecka".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się na os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Konkursy