Wygraj wejściówki do Kolejkowa

poniedziałek 20 maja 2019
  • Wystawa mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
    Wystawa mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
Kolejkowo to największa makieta kolejowa w Polsce. Są tu miniaturowe domy, dworce, pociągi, samochody, ludzie... przychodzi dzień, noc, a nawet burza. Mamy dla Was wejściówki na tę fantastyczną wystawę.

Wystawa mieści się w Europie Centralnej, przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. W miniaturowym świecie można zobaczyć, jak wygląda życie na wsi, potowarzyszyć turystom podczas górskich wypraw, wziąć udział w akcji ratunkowej, wcielić się w leśniczego, kupca, pracownika budowlanego, mechanika, cyrkowca czy plażowicza. Na makietach znajdziemy autentyczne budowle ze Śląska, np. gliwicki dworzec kolejowy z peronami, ratusz i kamienice. Więcej o wystawie przeczytacie w naszym artykule.

Podwójne zaproszenia do Kolejkowa w Gliwicach trafią do 5 osób, które:  

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty,

Pytanie: O ile pomniejszony jest świat w Kolejkowie? 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12.00 w poniedziałek 20 maja do godz. 13 w piątek 24 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kolejkowo”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Świat w kolejkowie pomniejszony jest 25 razy.

Kategoria: Konkursy